Apartamenty Stara Kamienica w Częstochowie Apartamenty Stara Kamienica w Częstochowie

русский Français Italic Deutsch English Polski

lokalizacja Starej Kamienicy

www.stara-kamienica.com

Stara Kamienica to obiekt położony w samym sercu Częstochowy przy ulicy Dąbrowskiego 10. Budynek zrewitalizowany w 2018 roku, wraz z przyległym terenem, jest luksusowym i nowoczesnym miejscem do spędzenia pobytu dla singli, par i rodzin z dziećmi.

Stara Kamienica - mapa

Ogromnym atutem położenia apartamentów jest ich doskonałe położenie, w bliskiej odległości od III Aleii, jak również od przystanków komunikacji miejskiej. Obiekt usytuowany jest 10 min od dworca głównego PKS, PKS.

Instrukcja dojazdu samochodem:

  • Należy wjechać w ul. Dąbrowskiego od strony Jana Pawła II
  • Można zaparkować wzdłuż ul. Dąbrowskiego - parking płatny w godzinach 9.00 - 17.00 (w sobotę i niedzielę bezpłatny)
  • Komercyjny parking płatny - ul. Jasnogórska 42/44 - 130 m, 2 min pieszo, na skrzyżowaniu ulic Jasnogórskiej i Kilińskiego - obok budynku Teatru
  • Komercyjny parking płatny - ul. Dąbrowskeigo 21 - 140 m, 2 min pieszo, obok budynku Sądu

Instrukcja dojazdu z Dworca PKP, PKS Główny:

Serdecznie polecamy noclegi w jednym z naszych dwudziestu dwóch nowych, stylowo wyposażonych apartamentów, gwarantując najwyższy komfort wypoczynku dla turystów, także tych biznesowych. Apartamenty zlokalizowane w budynku na terenie ogrodzonym, dodatkowo całodobowo monitorowanym, są bezpieczną przystanią dla każdego podróżnego.

Dogodna lokalizacja Starej Kamienicy zapewnia dostęp do ciekawych miejsc pod kątem turystycznym, kulinarnym oraz rozrywkowym. Nasi Goście mogą odwiedzić liczne atrakcje w Częstochowie korzystając z pobliskiej wypożyczalni rowerów bądź wybierając pieszy spacer. Aleje, Jasna Góra, Filharmonia, Teatr, Kino, Galeria Jurajska znajdują się w odległości nie większej niż 1 km, a droga prowadzi przez tętniące życiem miasto. Oprócz zwiedzania zabytków oraz odwiedzania przybytków kultury, warto zanurzyć się w świat kulinarnych doznań. W pobliżu Aparthotelu znajdują się wybitne restauracje, cukiernie i kawiarnie, a w wielu z nich można skosztować pysznych przysmaków.

Planujesz spacer? Pomagamy: